Пт. Чер 14th, 2024

У Львівській дитячій лікарні св. Миколая хірурги видалили 5-річній дитині гігантську пухлину, що стискала серце та заважала дихати.

Утвір був розміром 15х18 см.Пів року тому мама маленької Вероніки помітила в неї в ділянці пахв невелику пухлину. В Івано-Франківську, де мешкає родина, лікарі діагностували дитині рак: нейробластому заднього середостіння з проникненням у прилеглі внутрішні органи.Злоякісна пухлина розрослася до серця, стравоходу та коренів легень, а ще – проникла у спинний мозок.

Під загрозою опинилося життя дитини. Лікарі призначили курс хіміотерапії. Та почали шукати можливості видалення утвору. Щоб дати дитині шанс, у команду об’єдналися торакальні хірурги, онкологи та дитячі хірурги. Загалом понад десять провідних спеціалістів Лікарні Святого Миколая та Лікарні Святого Пантелеймона, а також лікарі Івано-Франківська.

«Операція минула успішно й без ускладнень. Вже за шість діб після оперативного втручання маленька пацієнтка повернулася додому, а за місяць прийшла на огляд до наших спеціалістів», – повідомили у першому медичному об‘єднані Львова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *