Чт. Лют 29th, 2024

Міжнародний конкурс Drone Photo Awards демонструє найкращі фотографії, зроблені за допомогою безпілотників, які відкривають дивовижний вид з висоти пташиного польоту на нашу планету.

Влітку 2020 року на архіпелазі Шпіцберген у Норвегії зафіксували найвищу температуру від початку її фіксації. Температура повітря сягала 21,7 градуса за Цельсієм. Фотограф Флоріан Леду пояснює: “Це аерофотознімок показує кількість прісної води, що стікає з льодовика, який тане, у морську воду. Середня температура повітря на Шпіцбергені за останні п’ять десятиліть зросла на 3-5 градусів”, пише ВВС.

Око вулкана: Бьорн Крістіанссон зробив цей знімок на півострові Рейк’янесскагі в Ісландії, де розділяються євразійські та північноамериканські тектонічні плити – тут дуже вулканічна зона. Бьорн каже, що його фотографія показує “срібні текстури лави, яка вивергалася високо в повітря у низці імпульсів з глибини від 100 до 200 метрів під кратером”.

Ця фотографія називається “Знову до пригод”, і ви можете собі уявити чому. Ця зелена черепаха повертається до моря після того, як відклала яйця у своєму гнізді на березі Омана між Рас Аль Джинз і заповідником черепах Рашадом.

Ця пара золотих шакалів змушена ховатися в пшеничних полях, тому що їхній будинок зруйнували. Золоті шакали поширені в Бангладеш попри інтенсивне землеробство та кількість населення. “Знайти шакалів вдень досить важко, тому мені довелося скористатися своїм безпілотником, щоб зняти це зображення, не налякавши їх”, – каже фотограф Суджон Адхікарі.

Хто справді знає, чи зебра чорна з білими смугами, чи вона біла з чорними смугами? Так чи інакше, вона завжди виділяється! Фотограф Томас Віджаян сфотографував цю красуню-зебру в Кенії, Африка.

Це схоже на море бегемотів! Таліб Альмаррі зробив це фото у Хваї у Ботсвані, Африка. Фотограф твердить, що всі бегемоти на фото – дорослі, за винятком однієї дитини в центрі.

У компанії акул: чоловіка на каяку супроводжує група акул. Щороку з грудня по квітень косяк темних акул припливає до електростанції Хадера в Ізраїлі. “Тепла вода станції приваблює риб та хижаків. Каякери, аквалангісти й плавці йдуть подивитись на це унікальне природне явище”, – пояснив фотограф Ідо Мейрович.

Фотограф Фу Хан Буй зробив цей атмосферний знімок у В’єтнамі. Під час повного місяця у липні жінки одягали традиційні костюми під назвою Ао Дай, щоби приєднатися до фестивалю запуску кольорових ліхтарів та квіткових гірлянд на річці.

Цю фотографію зробили з берега річки Буріганга під час пандемії в Бангладеш. Ці човни та кораблі використовують для переправи людей та вантажів через річку з одного боку на інший, але вони стоять порожніми.

Дивно бачити цю вежу, яка, здається, стоїть посеред лісу. Фотограф Крістіан Стігель зробив світлину у Данії.

Девід Даленбург вирушив углиб Південної Австралії, щоби зробити цю світлину. На ній вид на шахту, у якій добувають мідь, золото та уран. “Її кольори та текстура виглядають справді наче з іншого світу”, – каже Девід.

Ця дивовижна фотографія показує узбережжя Мертвого моря в Ізраїлі з білими парасольками на пляжі. Його автор – Гілад Топаз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *