Чт. Чер 20th, 2024

73-річна Ганна Микитюк із села П’ядики, що на Івано-Франківщині, придбала дрон для військових 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”. На акумуляторі БпЛА жінка залишила записку для воїнів: “Вбий мос**ля”.

Ганна Микитюк розповіла Суспільному, що вирішила купити та передати військовим дрон після того, як переглянула відео із зони бойових дій.

Я побачила репортаж з Донеччини, де якраз перебуває наша бригада. Тепер росіяни розбили село Званівка. Залишилася лише церква Василя Великого, і навіть образ того святого росіяни знищили. В репортажі стояли наші коломийські хлопці й просили дрон. І я розплакалася. Наступного дня зранку сказала дочці й онучкам: “Купімо дрон”, — пригадує жінка.

Ганна Микитюк зустрілася з військовими, щоб порадитися, де краще купити БпЛА.

Я хочу допомогти хлопцям, щоб їм було легше, бо дрон — це є очі. Я знаю, що безпілотники — розхідний матеріал на війні. Але, можливо, мій дрон їм трошки допоможе. Це — дуже малесенький благодійний внесок напроти того, що ці діти для нас роблять, як вони стараються, як бідують в тих окопах. Вирішила допомогти, бо хочу перемоги, хочу, аби війна закінчилася”, — каже Ганна Микитюк.

Пенсіонерка дуже пишається 10 гірсько-штурмовою бригадою, тому допомагає військовим, бо хоче перемоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *