Вт. Кві 23rd, 2024

Фанати гурту KALUSH Orchestra розкритикували члена журі нацвідбору на Євробачення-2022 Ярослава Лодигіна за те, що він назвав виступ артистів демонстрацією “людей з лісів та гір”, а також присудив 3 бали з 8 можливих. У мережі звинуватили суддю в продажності та необ’єктивності.

Відповідні коментарі з’явилися на сторінці Лодигіна в Instagram після оголошення результатів. Зазначимо, що прихильники KALUSH Orchestra почали писати гнівні повідомлення під старими дописами зірки (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Під час присудження балів від журі з’ясувалося, що режисер віддав співакам три бали з восьми можливих, на що ведучі конкурсу жартома порекомедували йому кілька днів не заходити в свої соціальні мережі.

Свій вчинок Ярослав Лодигін обгрунтував так: “Мені здається, ми вже декілька разів представлялися як українці – такі люди з лісів, люди з гір у цьому випадку. І мені здається, настав час іншої репрезентації”.

Низька оцінка від члена журі могла посприяти тому, що артисти не виграли в нацвідборі, вирішили фанати гурту і висловилися в коментарях на сторінці члена журі.

Вони почали писати “ганьба”, натякати на продажність Лодигіна і навіть просити офіційних вибачень за свої слова.

“Лісовий житель – це ти”, “Чекаємо офіційних вибачень”, “З Калушем дуже несправедливо”, “Злив Калуш”, “Скільки тобі заплатили”, “Єдиний хто там був з гір – це ви”, “Люди з лісу” це було вже занадто… Це такі стандарти європейського судді?” – йдеться в повідомленнях.

Зазначимо, що загалом KALUSH Orchestra отримав від суддів 6 балів, а глядачі визнали гурт своїм фаворитом, присудивши під час смс-голосування максимальні 8 балів.

Виконавці виступили з піснею “Стефанія”, яку присвятили матері фронтмена.

Коротко про гурт:

KALUSH Orchestra – український реп-гурт, заснований 2019 року. Учасниками гурту є: Олег Псюк – засновник і соліст, Ігор Діденчук – мультиінструменталіст та МС Килиммен. Гурт був названий на честь Калуша, рідного міста Олега Псюка.

Як повідомляв OBOZREVATEL, KALUSH Orchestra звинуватили творців нацвідбору в фальсифікації голосів. Причиною стала плутанина під час оголошення балів, зникнення таблиці з екрану та відмова показати листок із результатами смс-голосування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *