В Івано-Франківській громаді вже вшосте стартував проєкт «Місяць здоров‘я». Франківці та мешканці 18 приміських сіл громади з 2 по 31 жовтня матимуть змогу безкоштовно проконсультуватися з медиками. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила ініціаторка проєкту, народна депутатка України Оксана Савчук.
Цьогоріч проєкт розширили, додавши до переліку: стоматологічний огляд, медогляд для дітей та їх батьків, лекційні заняття щодо статевої гігієни підлітків для учнів 9-11 класів та консультації з психологом в клініці «БРАСС». Також до приміських сіл приїжджатимуть медичні амбулаторії.
![](http://galychyna24.info/wp-content/uploads/2023/10/photo_5249256948854018313_y-1024x768.jpg)
Загалом ми очікуємо не менше трьох тисяч осіб, які хочуть перевірити свій стан здоров’я. Минулого року це було 2300 осіб, яких вдалося обстежити“, – зазначила Оксана Савчук.
«Місяць здоров‘я» вже став традицією та хорошою можливістю для франківців перевірити власне здоров‘я. За час існування проєкту близько 12 тисяч мешканців громади обстежилися, а частина з них навіть передчасно виявили недуги.
Про адреси та час проведення медичних оглядів можна ознайомитися на інформаційних брошурах: