Сб. Лип 20th, 2024

У Instagram анонсували нову функцію приватних лайків для сторіс.

Вона змінить спосіб взаємодії користувачів із історіями. З сьогодення деяким користувачам стало доступне оновлення, що дозволяє лайкнути історію, не надсилаючи особисте повідомлення, prosmarfony.

Новину анонсував глава Instagram Адам Моссери Twitter. Наразі всі взаємодії з історіями відображаються у особистих повідомленнях. Нова система лайків працюватиме незалежно від повідомлень.

Адам опублікував відео з новим інтерфейсом. Тепер під час перегляду сторінок відображається значок серця. Якщо його торкнутися, автор історії отримає звичайне повідомлення, а чи не особисте повідомлення. Глава Instagram каже, що система «конфіденційна», і кількість лайків не відображатиметься.

Звичайно, сторіс все ще відрізнятимуться від звичайних постів у Instagram, на яких кількість лайків відображається публічно. Функція лише дозволить користувачам простіше та зручніше показувати свою підтримку контенту історія.

Нещодавно для Instagram анонсували ще кілька нових функцій, включаючи 3D-аватари та меню «Перевірка безпеки». Також з’явиться три нові опції сортування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *