Чт. Тра 23rd, 2024

Глава Instagram Адам Моссері заявив, що компанія повертає хронологічну стрічку. Розробники повернуть її для того, щоб юзери змогли використати програму без “маніпулювання алгоритмами”.

Так, Адам Моссері повідомив про це, виступаючи перед комісією Сенату США з приводу можливої ​​шкоди соцмережі для дітей та підлітків, пише TechCrunch. Бізнесмену поставили питання: “чи вважає він, що людям потрібно дати можливість використовувати Instagram без маніпулювання алгоритмами?”. На це Моссері відповів, що юзери мають хронологічну стрічку і зараз компанія працює над нею, Радіо Максимум.

“Ми розраховуємо на більшу прозорість та відповідальність, і ми розраховуємо на більший контроль [над соцмережею]. Ось чому зараз ми працюємо над версією з хронологічною стрічкою, яку плануємо запустити наступного року”, — сказав глава Instagram.

Моссері додав, що Instagram вже кілька років експериментує з тим, щоб дати користувачам більший контроль над своїм обліковим записом. Так, у вересні 2021 року компанія почала тестувати функцію “Вибране” (Favorites), яка дозволить складати список найпріоритетніших для користувача облікових записів.

Хронологічну стрічку замінили на “розумну” або алгоритмічну у 2016 році — з того часу пости сортують за алгоритмами. Тоді в Instagram пояснили, що розумна стрічка потрібна, оскільки соцмережа дуже швидко зростає і на той момент багато людей не бачили 70% фото користувачів, на яких вони підписані. Це рішення ухвалили неоднозначно, низка користувачів не погодилися з керівництвом соцмережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *