Вт. Кві 23rd, 2024

Прогноз погоди на вихідні 12−13 лютого.

Цей уїк-енд у всіх регіонах України пройде без денних морозів. За даними Sinoptik.ua, стовпчики термометрів покажуть +2−5 °С (у деяких областях потеплішає до +11 °С), а неділя взагалі порадує довгоочікуваною сонячною погодою без опадів, пише НВ.

Погода в суботу

12 лютого опади очікуються лише у західних областях. Невеликий дощ зі снігом можливий на Закарпатті, у Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Тернопільській та Хмельницькій областях за температури +2-4 °С. На решті країни погода на вихідних буде без опадів. Сонце показуватиметься через хмари, швидкість вітру не перевищить 5 м/с. Температура повітря в південних областях становитиме +5-9 °С, східних та центральних – +2-5 °С, північних – близько 0 °C. Вночі в Україні термометри покажуть близько 0 °C.

Погода в неділю

13 лютого у всіх регіонах України буде сонячно, з невеликою хмарністю та без опадів протягом дня. У Донецькій, Луганській, Сумській та Харківській областях на термометрах становитиме близько 0 °C, у Чернігівській області — до +3 °С. У південних, центральних та західних областях України прогнозується близько +3-5 °С, у Вінницькій, Житомирській та Запорізькій – до +2-4 °С. А ось ніч із неділі на понеділок видасться помірковано морозною. У середньому очікується до -5-8 °С, на півдні, у Хмельницькій, Вінницькій та Запорізькій областях – до -4-6 °С.

Погода в понеділок 14 лютого

День закоханих також порадує українців сонячною погодою із мінімальною хмарністю. У західних регіонах та Одеській області денна температура становитиме +5-7 °С, у центральних регіонах, Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській та Запорізькій областях – +3-5 °С. У північних та східних областях погода на початку тижня також буде сонячною, проте стовпчики термометрів не піднімуться вище за +1-2 °С. Вночі прийдуть помірні морози: до -5-7 ° С на заході, півночі та в центрі, до -4-6 ° С у південних областях та до -8-10 ° С у східних регіонах.

Погодні прикмети 12-13 лютого

Вважалося, якою погода буде на Трьохсвяті, 12 лютого, такою вона протримається до кінця місяця. Ясна погода та північний вітер обіцяли швидкі морози, іній на деревах – відлига. На Микиту Затворника, 13 лютого, прислухалися до воронів — їхнє гучне каркання віщувало хуртовини та снігопади. А якщо погода була ясною, то намагалися розглянути кола навколо сонця — це був знак дуже врожайного літа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *