Чт. Тра 23rd, 2024

У більшості випадків легкий кашель або нежить, зокрема залишкові після перенесених хвороб, не є протипоказанням для відвідування садочків чи шкіл.

Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я у Facebook та пояснило, у яких випадках дитині з нежитем не варто відвідувати освітній заклад, інформує УП.

“Якщо ці симптоми супроводжуються високою температурою, або з’явилися в розпал сезону ГРВІ, краще залишитися вдома. Зважайте також на пандемію COVID-19”, – йдеться у повідомленні.

МОЗ закликає не відпускати дітей до закладів освіти, якщо у них є такі симптоми:висока температура,безперервний кашель,в’ялість та загальна слабкість,втрата або зміна нюху або смаку.

“Якщо дитина температурить, у неї з’явився висип, болі в різних частинах тіла чи ознаки інфекційних захворювань, перед поверненням до школи чи садочка її має оглянути лікар. Він і визначить, чи можна відвідувати школу чи садок”, – наголошують у міністерстві.

Щоб повернутися до навчання, дитина має бути активною, добре почуватися і мати температуру нижчу за 37,2° без прийому жарознижувальних препаратів.

МОЗ також рекомендує дітям і працівникам освітніх закладів щорічно вакцинуватися проти грипу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *