Сб. Бер 2nd, 2024

Відома церемонімайстерка з Івано-Франківська Христина Викалюк стала переможницею міжнародного конкурсу краси “Miss & Mrs Global International World Pageant” (категорія 25-45 років), який завершився у Дубаї в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Перед від’їздом на цей конкурс Христина, котра з чоловіком виховує трьох доньок, стала переможницею всеукраїнського конкурсу краси «Місіс Україна Відкритий Світ 2020» і кілька місяців готувалася до міжнародного турніру.

В конкурсі для учасників, віком +25 років, приймали участь багато претенденток з різних країн світу, офіційна розмовна мова конкурсу була англійська. Кожна учасниця мала приготувати самопрезентацію, розказати чим вона займається, яка її волонтерська діяльність та мрії, адже схожі конкурси – не тільки про зовнішню красу. Загалом турнір тривав чотири дні, і саме цей фактор був чи не найскладнішим, зізналася Христина “Галці”.

“Було дуже важко емоційно, особливо у перші два дні. А також нелегко фізично, бо сну було дуже мало, по чотири години на добу. Оскільки я маю досвід публічних виступів, знаю, як поводитись на сцені, то хвилювалася тільки за англійську. Оскільки всі представлення, інтерв’ю потрібно було давати англійською”, – розповіла Христя.

На конкурсі талантів організатори з України виділили для виступу Христини 30 футболок з тризубом, які вона подарувала онкохворим дітям, щоб малеча отримала більше бажання видужати і приїхати подивитись на Україну. Також, Христині Викалюк допомагав приготуватися до конкурсу український стиліст Валерій Топал. Тож вона сповна показала світу українську красу та таланти.Цього тижня у Києві франківка дасть велику пресконференцію, на якій розповість про історію успіху на конкурсі. До слова, з ОАЕ українки привезли ще дві корони. В номінації Mrs. Global International Classic для жінок після 45 років перемогла також українка Марина Мазанко з Миколаєва. А в номінації Mrs.Plus Size на конкурсі Mrs. Global International World Pageant 2021 перемогу отримала представниця конкурсу Місіс Відкритий Світ Україна – 25 річна плюс сайз модель Вікторія Щелко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *