Нд. Тра 19th, 2024

У Верховній Раді України зареєстровано проект постанови про встановлення Дня українського борщу. Його пропонується відзначати у другу суботу вересня.

Про це на сайті парламенту наразі ще не оприлюднено, пише УНІАН.

Його авторами є ряд народних депутатів від “Слуги народу”, “Голосу”, “Європейської солідарності”, груп “Партія “За майбутнє” та “Довіра”, а також від позафракційних.

Раніше один з авторів законопроекту, народний депутат від “Голосу” Ярослав Юрчишин на свої сторінці у Facebook зазначив: “Панівна більшість українського народу любить червоний борщ та куштує його як на свята, так і просто коли є змога. Але ж любов – то і відповідальність, правда? Тому в нашій відповідальності доносити всьому світу, що борщ – то наше, українське. А також в наших правах офіційно затвердити борщ як візитівку багатезної української кухні”.

Так, зауважив Юрчишин, він спільно з колегами зареєстрував відповідний проект постанови щодо встановлення кожної другої суботи вересня Днем українського борщу.

“День українського борщу має стати фантастичним святом, коли українці би влаштовували фестивалі нашої кухні, готували страву вдома та навіть влаштовували змагання на найсмачніший борщ. Це – підтримка українського духу та популяризація чогось винятково українського. Зрештою, один з тих туристичних магнітів, які нам так необхідні”, – підсумував депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *