Пт. Чер 14th, 2024

На території Івано-Франківської області, де встановлена жовта карантинна зона, поліцейські проводять профілактичні рейди, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

Створено 19 мобільних груп з числа поліцейських, працівників Держпродспоживслужби та представників органів місцевого самоврядування, повідомили у секторі комунікації поліції Івано-Франківщини, пише Курс.

Мобільні групи перевіряють дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання, а саме: розважальними закладами, закладами харчування та торгівлі.

Зокрема, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, з 21 жовтня на території Івано-Франківської області діятимуть нові карантинні обмеження щодо здійснення міжрегіональних перевезень.

Створені мобільні групи перевірятимуть водіїв, екіпаж та пасажирів міжобласних сполучень на наявність одного з документів, що засвідчують їхню COVID-безпечність, а саме:– документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки;

– міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях;– негативного результату тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу “Дія”;– негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Загалом від початку запровадження карантинних обмежень правоохоронці склали 1528 адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП та винесено 17 428 постанов про порушення маскового режиму за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *