Сб. Лип 13th, 2024

В селі Гута на Івано-Франківщині на території національного природного парку «Синьогора» розташована резиденція Президента України.

Як стало відомо виданню, на цьому тижні там зустрічали високоповажних гостей. Свій ювілей, попри всі заборони з боку Закону, на державній дачі святкував керівник Офісу президента Андрій Єрмак, пишуть Версії.

.

Як розповідають місцеві мешканці, Володимиру Зеленському до вподоби тутешні краї. В селі він буває досить часто – багато разів на рік. Певно тому і привіз сюди свого друга.

Для зручності перших осіб по програмі «Велике будівництво» навіть відбудували дорогу, яку місцеві гордо називають “державного значення”, бо веде до резиденції президента. Але такого аншлагу з автівок зі столичними номерами тут ще не було.

“То президент тут був. Тут же його резиденція. То вони на вертольоті прилетіли і їздять тут часто», – розповідає сільський житель.

Нагадаємо, під час передвиборчої гонки у 2019 році, Володимир Зеленський публічно заявляв про передачу державних резиденцій під дитячі табори. Наразі ж, резиденція в Гуті стала місцем для святкування 50-річчя керівника ОПУ.

До місця відпочинку високопосадовці, найімовірніше, діставалися вертолітним кортежем, як і належить людям їхнього статусу.

І часто у вас вертольоти літають?»– «То в Єрмака день народження», – розповідає власниця місцевого готелю.

Та додає, що в неї було все заброньовано на ці дати, але довелось своїх працівників відпустити на обслуговування високоповажних гостей.

Останній тиждень для глави держави та голови ОПУ видався досить напруженим: Україна не виходила з світового антирейтингу по смертності від ковіду, вийшло розслідування Bellingcat по Вагнергейту, а Росія перекинула сто тисяч військових на кордон – але це не змінило святкових планів. Делегація з Банкової п’ять днів провела в резиденції в Гуті. Єдина незручність, яка спіткала чиновників, полягала в тому, що святкування довелося перервати на кілька годин в неділю. Перші особи держави прилітали на урочисті заходи до дня Гідності та Свободи.

Але через те, що в щільному графіку знайшлось тільки кілька годин на приліт в Київ, Зеленський з Єрмаком могли побачити «вітальний» плакат з підписом «Їхня брехня принижує. Захистимо нашу гідність» вже в медіа-звітах, знаходячись на заході України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *