Чт. Тра 23rd, 2024

Сьогодні, 4 листопада, в Івано-Франківській обласній державній адміністрації відбувся брифінг щодо захворюваності прикарпатців на COVID-19 та проведення вакцинації.

Брифінг відбувся за участі голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук, керівника Департаменту охорони здоров‘я Ігоря Дмитренка та головного санітарного лікаря Руслана Савчука, пише Галицький кореспондент.

“У нас надзвичайно складна ситуація з госпіталізаціями. Кількість хворих росте антирекордними темпами. За минулу добу від коронавірусу померло 23 прикарпатці. Мережа лікарень працює цілодобово, і я хочу подякувати всім лікарям, які зараз працюють”, – сказав Ігор Дмитренко.

Він зазначив, що в області вже провели 491 тисячу щеплень обома дозами вакцини. А за минулу добу вакцинувалося 10 747 прикарпатців. Також Дмитренко закликав людей продовжувати дотримуватися карантинних заходів.

“Щодоби ми витрачаємо до 25 тонн рідкого кисню. Не треба лягати під ШВЛ – краще вакцинуйтеся і уникніть цього. На стаціонарному лікуванні перебуває більше тисячі людей зараз. Складність ситуації є великою”, – додав Ігор Дмитренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *