Чт. Тра 23rd, 2024

Упродовж 2021 року пілот Ігор Табанюк перед загибеллю надіслав шість звернень до Коломийського районного відділу поліції Івано-Франківської області.

Про це у відповіді на запит Суспільного повідомив тимчасовий виконувач обов’язків заступника начальника слідчого управління Нацполіції області Ігор Яцик.

Загалом протягом 2017-2021 років Ігор Табанюк 10 разів звертався у поліцію.

За трьома заявами відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, йдеться у відповіді. Одне провадження закрили через відсутність у діянні складу кримінального правопорушення, ще у двох — триває досудове розслідування.

У передачі Суспільного “По-людськи” син пілота Ігор сказав, що серед імовірних причин, які спричинили загибель його батька, — теракт чи вбивство. За його словами, перед смертю до батька — Ігоря Табанюка надходило багато погроз з метою відібрати аеродром у Коломиї. Син каже, що загибель батька вигідна була тим, хто хотів забрати летовище.

У перші дні після авіакатастрофи син Ігор Табанюк написав заяви в Коломийський відділ поліції та Головне управління Нацполіції Івано-Франківської області.

“Я отримав номери Єдиного державного реєстру, всі повністю. Проте жодного слідства зараз не ведеться. Проблема в тому, що завдання експертів з авіакатастроф — зробити батька винним, щоб інші пілоти не створювали якихось ситуацій”, — розповідає Ігор Табанюк.

У відповіді на запит Суспільного у Нацполіції області про заяви сина загиблого пілота не повідомили. Проте вказали, що зараз триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення правил польотів, унаслідок яких загинув Ігор Табанюк та троє пасажирів.

“Згідно зі ст. 222 КПК України розголошення відомостей, отриманих в ході досудового розслідування, заборонене, оскільки це може вплинути на хід досудового слідства та завдати шкоди повноті й об’єктивності встановлення всіх обставин кримінального правопорушення”, — йдеться у відповіді на запит.

Нагадаємо, 28 липня у селі Шепарівці приблизно о 13:40 спортивний літак впав на житловий будинок. Пілот Ігор Табанюк та троє пасажирів загинули на місці події. У помешканні в той час перебувало троє людей, проте вони встигли вибігти з будинку до того, як він загорівся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *