Чт. Тра 23rd, 2024

В Івано-Франківську проводять реконструкцію одного з найбільших перехресть: Галицької – Горбачевського – Калуського шосе.

Про це повідомляє заступник міського голови Михайло Смушак, пише Галичина24.

“Ні для кого не секрет, що дане перехрестя було збудоване давно, абсолютно не відповідає вимогам сьогодення і приносить багато проблем та незручностей усім учасникам дорожнього руху”, – йдеться а повідомленні.

Зазначає, найбільшою проблемою тут є відсутність пішохідних світлофорів для регулювання руху людей на перехресті, а також відсутність тротуарів та пішохідних переходів. І це просто неприпустимо у наш час в районі, в якому живуть, працюють та навчаються тисячі мешканців нашого міста. Адже поруч великий завод, міжнародна автостанція, торговий центр, собор, найкраща гімназія України та густозаселений житловий район, який росте і розвивається.

Серед інших недоліків старого перехрестя найбільш очевидними є наступні:

– застаріла циклограма світлофору з конфліктними фазами, а також схема організації дорожнього руху, що не відповідає сучасним транспортним потокам;

– відсутність велосипедної та пішохідної інфраструктури (агресивне міське середовище);

– незадовільне освітлення перехрестя та прилеглої території.

Старі світлофори;

– поганий стан дорожнього покриття;

Для усунення цих та інших недоліків проєктом реконструкції передбачене проведення таких робіт:- розширення проїжджої частини вул. Галицької до 16 метрів (в межах перехрестя) для облаштування додаткових лівоповоротних смуг;

– ремонт дорожнього покриття.

Влаштування нової бордюрної лінії;- будівництво нових тротуарів, велосипедних та пішохідних доріжок з пониженнями, тактильною плиткою та з урахуванням інших вимог безпеки і доступності;

– встановлення сучасних діодних світлофорів на консолях, для регулювання руху окремо по кожній смузі;

– облаштування пішохідних переходів та світлофорів для підвищення безпеки руху людей через перехрестя;

– ремонт та модернізація системи освітлення;

– запуск нової циклограми світлофорного об’єкту з безконфліктними фазами, а також фазами для пішоходів та лівих поворотів транспорту;

– встановлення нових дорожніх знаків та нанесення розмітки;

– ландшафтний дизайн та благоустрій території.Цей комплекс заходів допоможе нам зробити рух даним перехрестям зручним, безпечним і більш зрозумілим для всіх учасників дорожнього руху.

Станом на сьогоднішній день силами КП “Муніципальна дорожня компанія” проводяться земляні роботи для підготовки до розширення дороги. Попередньо працівниками КП «Електроавтотранс» було перенесено опору, а силами КП «Івано-Франківськміськсвітло» – світлофор.

Нову схему організації дорожнього руху, принципи встановлення світлофорів та інші деталі Ви можете побачити на схемах, що додаються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *