Ср. Тра 29th, 2024

Дев’ятого листопада в обласному перинатальному центрі в Івано-Франківську померла 35-річна вихователька ДНЗ “Калинонька” Софія Студент.

Про смерть матері трьох дітей повідомили колеги освітянки.

“Калинонька” сумує і плаче… Вчора відійшла у вічність наша колега, подруга, ніжна, любляча мама і дружина Софія Студент. Словами не можна передати весь біль і печаль… Як страшний сон… Запам’ятаємо Тебе усміхненою, життєрадісною, готовою в будь яку хвилину прийти на допомогу. Вічний спокій Твоїй душі дорога Софійко… Ти залишишся завжди в пам’яті колег, друзів, батьків вихованців…”, – йдеться у дописі.

Як стало відомо “Галці”, жінка під час вагітності занедужала на коронавірус, близько двох тижнів перебувала на кисневій підтримці завдяки приладу “сіпап” і не змогла перебороти хворобу.

Директор обласного перинатального центру Юрій Павлушинський повідомив “Галці”, що через важкий стан вагітної, медики були змушені робити їй кесаревий розтин на тридцятому тижні вагітності.

Дівчинка, вагою у кілограм 350 наразі у важкому але стабільному стані.

Стан дівчинки відповідає часу і розвитку плоду. Стан важкий але стабільний, сподіваємося на позитивну динаміку

, – зазначив медик.

Він додав, що дані в світі та Україні свідчать про високу уразливість вагітних жінок до коронавірусу, особливо на останніх тижнях вагітності. Точні причини смерті Софії Студент визначить посмертна експертиза.

Нагадаємо, у четвер, 4 листопада, У Франківську від COVID-19 теж померла породілля – була невакцинована.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *