Сб. Чер 22nd, 2024

На залізнодорожньому вокзалі Івано-Франківська усі охочі зможуть 13 грудня до 22:00 отримати Вифлеємський вогонь миру.

Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці, передає Репортер.

“Спеціально обладнані куточки встановлені на 22 вокзалах обласних центрів України, а також Маріуполя, Костянтинівки й Лисичанська. Передача Вифлеємського вогню миру — міжнародна скаутська акція з нагоди святкування Різдва. Люди по всьому світу в переддень свята діляться символічним вогнем, запаленим у Вифлеємі, на місці народження Ісуса Христа, як знаком миру, любові та добра”, – зазначають в УЗ.

Цього року акцію пластунів з поширення Вифлеємського Вогню Миру підтримала Укрзалізниця – потяги доставлять вогонь у всі обласні центри, і вже 13 грудня о 19:00, одночасно на 25 вокзалах у всіх областях, українці зможуть запалити свічку від Вогню Миру. Така акція відбудеться й в Івано-Франківську.

Вифлеємський Вогонь Миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

В Україні з 1999 року вогонь, що символізує мир, любов та добро, і символічно об’єднує всіх українців, поширюють пластуни — українські скаути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *