Сб. Бер 2nd, 2024

Сьогодні, 2 лютого патрулюючи вулицею Миколайчука, інспектори зупинили автомобіль Toyota, за порушення вимог дорожнього знаку 4.2 “Рух праворуч”.

Під час спілкування з водієм, поліцейські помітили в автомобілі дитину, яка сиділа біля переднього крісла на килимку. Пояснити, чому дитина саме так їздить в автомобілі водій не зміг, інформує Патрульна поліція.

Будь-якої утримуючої системи для перевезення дитини в авто не було. Керманич Toyota отримав від патрульних постанову за ч. 10 ст. 121 (Порушення правил перевезення дітей) КУпАП.

“Друзі, нагадуємо основні правила, як зробити поїздку для дітей безпечною”, – йдеться в дописі.

Щоб у дорозі убезпечити свою дитину, користуйтесь дитячою утримуючою системою. Саме вона у разі зіткнення або різкого гальмування транспортного засобу зменшує небезпеку травмування дитини, обмежуючи рухливість тіла.

Це може бути автокрісло, бустер або ж адаптер для ременя безпеки. Характеристики такої системи повинні відповідати масі та зросту дитини, яку перевозять.

Забороняється перевозити дітей, зріст яких менше 145 см, у транспортних засобах без використання дитячих утримуючих систем, що дають змогу пристебнути дитину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *