Чт. Тра 23rd, 2024

В Івано-Франківській області на станції Пожижевська, що в Карпатах, насипало 45 см снігу.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив керівник Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології Володимир Фригович.

«На станції Пожижевська випало 45 см снігу», – зазначив Фригович.

За його інформацією, в Яремче висота снігового покрову станом на 8 годину ранку становила 24 см, у Коломиї – 20 см, в Івано-Франківську – 13 см, на метеостанції «Долина» насипало 23 см снігу.

За інформацією Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, дорожня спецтехніка працювала на трасах Прикарпаття зночі. Наразі покриття трас мокре, місцями – засніжене.

На Прикарпатті через сильний сніг та ожеледицю 8 грудня оголосили штормове попередження. Повідомляють про 1 рівень небезпечності, жовтий.

Пожижевська — одна з вершин Українських Карпат. Розташована на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей. Висота 1822 м.

На висоті близько 1500 м на західних схилах полонини біля верхньої межі лісу з 1899 року діє метеостанція, яка у зв’язку з особливостями рельєфу виконує роль сніголавинної станції.

Сніголавинна станція Пожижевська запрацювала у 1976 році для вивчення умов формування снігових лавин та їх розповсюдження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *