Сб. Лип 20th, 2024

Івано-Франківський окружний адміністративний суд прийняв рішення, за яким визнав протиправною бездіяльність військової частини.

Івано-Франківський окружний адміністративний суд прийняв рішення, за яким визнав протиправною бездіяльність військової частини, яка на час прийняття наказу про виключення військовослужбовця зі списків особового складу, не провела з ним усіх необхідних розрахунків щодо нарахування та виплати грошової компенсації за невикористані календарні дні додаткової відпустки, йдеться на сторінці суду.

Як повідомляється у матеріалах справи, відповідач доводив, що позивач мав право на виплату при звільненні компенсації лише відпустки у році звільнення.

Втім, Івано-Франківський адмінсуд постановив здійснити таке нарахування за період з 01.01.2013 по 22.03.2016, тобто за період перебування позивача на посаді, виконання обов’язків на якій надало йому право на отримання додаткової відпустки: «Додаткова відпустка переноситься на інший період у разі невикористання її протягом календарного року.

Тобто особа не втрачає самого права на надану їй чинним законодавством України соціальну гарантію, а при звільненні зі служби невикористані дні додаткової відпустки підлягають грошовій компенсації».

Рішення суду може бути оскарженим в апеляційному порядку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *