Вт. Кві 23rd, 2024

Під час оборони України загинув 19-річний житель Лисця Роман Дубінський.

Про це повідомляє селищна рада, пише Галичина24.

“Сьогодні вранці сумна звістка сколихнула нашу громаду: під час оборони країни від російського окупанта загинув військовослужбовець Збройних Сил України житель Лисця Роман Васильович Дубінський. Народився Роман 1 грудня 2002 року в селищі Лисець. Атестат про середню освіту отримав у 2020 році після закінчення Лисецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Навчався у Івано-Франківському вищому професійному училищі сервісного обслуговування техніки, де у 2021 році здобув фах майстра V розряду з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобілів. 6 жовтня 2021 року призваний до лав Збройних Сил України”, – йдеться в повідомленні.

Лисецька селищна рада, уся громада сумують з проводу трагічної загибелі зовсім юного жителя та висловлюють щирі співчуття матері, батькові та найріднішим. Нехай Бог дасть сили пережити біль тяжкої втрати всім, хто знав та любив Романа Дубінського.

“ПАМ’ЯТЬ ПРО СПРАВЖНЬОГО ОБОРОНЦЯ РІДНОЇ ЗЕМЛІ БУДЕ У НАШИХ СЕРЦЯХ. ГЕРОЇ НЕ ПОМИРАЮТЬ! СЛАВА НАШИМ ЗАХИСНИКАМ! СЛАВА УКРАЇНІ!”, – йдеться в дописі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *