Чт. Чер 13th, 2024

На Івано-Франківщині 45 класів ліцеїв та гімназій перебувають на самоізоляції. Коронавірусну інфекцію медики виявили у 44 педагогів та 42 учнів.

Про це в етері Суспільного повідомив директор обласного департаменту освіти, науки та молодіжної політики Віктор Кімакович.

“Насправді це є серйозно. Далі продовжується ріст захворювання, і ці позначки, після яких вводиться “жовта” зона, вони вже майже досяжні. І коли буде введена ця “жовта” зона, всі школи, які не мають 80% вакцинованих вчителів, будуть зачинені. Але яким чином, чи вони підуть на дистанційне навчання, чи вони будуть просто на карантині, ми будемо бачити з рішення ТЕБ і НС і з роз’яснень у документах Міністерства освіти”, — розповів Віктор Кімакович.

За його словами, на Івано-Франківщині у 81 школі вакцинувалися понад 80% педагогічних працівників.

“Кількість працівників в освітній галузі, які щепилися, є не такою великою, якби нам хотілося. На сьогодні — це більше 35%. Цей показник змінюється. Наприклад, за попередній тиждень помінялося на краще, але цього недостатньо”, — говорить Віктор Кімакович.

Чи скасують дистанційне навчання, якщо заклади освіти закриють на карантин, невідомо. Відповідних розпоряджень від уряду для Івано-Франківщини поки не надходило, каже директор обласного департаменту освіти, науки та молодіжної політики.

“Ми не маємо такої інформації на сьогоднішній день, тобто офіційно з міністерства нічого не надходило. Ми зараз працюємо, фактично, за старим алгоритмом. Якщо є контактна людина, в якої ПЛР-тестом підтверджений COVID-19, або дитина захворіла, то такий клас відправляємо на самоізоляцію”, — розповів Віктор Кімакович.

Що відомо?

15 вересня голова Івано-Франківської облдержадміністрації Світлана Онищук заявила, що навчальні заклади, у яких вакцинувалися менше 80% освітян, закриють на карантин. За її словами, дистанційного навчання у цих школах не буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *