Ср. Тра 29th, 2024

За сприяння екологічної інспекції лева передадуть у спеціалізований притулок .

Про це йдеться на сторінці Державної екологічної інспекції Карпатського округу, пише Галичина24.

Останніми днями в засобах масової інформації набуло резонансу питання щодо утримання в неволі тварини екзотичного для України виду – лева (Pantera leo), який перебуває у приватній власності в селі Старуня Богородчанського району Івано-Франківської області.

Державна екологічна інспекція Карпатського округу зв’язалась з декількома притулками тварин з клопотанням прийняти лева на тимчасове утримання.

В результаті перемовин досягнуто домовленості із благодійною організацією «Міжнародний благодійний фонд «Порятунок диких тварин», який погодився прийняти лева на тимчасове утримання.

“Власник тварини пообіцяв добровільно передати лева в притулок. Узгоджується процедура передачі. Дане питання перебуває на контролі Державної екологічної інспекції Карпатського округу. Про передавання лева буде проінформовано додатково”, – йдеться в повідомленні.

Після адаптації у притулку, тварина в рамках міжнародної співпраці буде передана в один із національних парків Африки для проживання у напіввільних природних умовах.

Нагадаємо, раніше Галичина24 писала, вже кілька місяців мешканці прикарпатського села Старуня живуть у страху – по сусідству у звичайному дворі оселився справжній півторарічний лев. Поки він був маленький та просто гарчав за парканом-мовчали. Але хижак почав тікати від господаря – звіра бачили на полі, на заправці і біля сільського кафе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *