6 вересня о 08:20 в селі Павлівка Івано-Франківського району виникла дорожньо-транспортна пригода.
Про це повідомляє пресслужба ДСНС, пише Галичина24
Рятувальники групи рятувальних робіт Аварійно-рятувальної частини спільно з рятувальниками 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини прибувши до місця виклику, від’єднали клеми акумуляторної батареї з метою запобігання загорянню та відбуксирували легковий автомобіль з кювету.
![](http://galychyna24.info/wp-content/uploads/2021/09/240449383_146613374306583_8190605385173123226_n-512x1024.jpg)