Нд. Лют 25th, 2024

Івано-Франківський міський військкомат проводить набір на вакантні посади для проходження військової служби за контрактом осіб офіцерського складу та солдатів, сержантів запасу в Івано-Франківський батальйон територіальної оборони Сил територіальної оборони.

​Мешканці Івано-Франківської територіальної громади, які йдуть на службу у міський батальйон ТрО, отримують 20 000 грн від міського голови, пише Галицький кореспондент.

За укладання першого контракту передбачена додаткова грошова винагорода 19 000 грн, яку новобранцям виплачують ЗСУ.

Усі військовослужбовці гарантовано отримуватимуть грошове забезпечення відповідно до штатного розпису:

солдати, сержанти від 11 000 грн;

офіцери запасу від 14 000 грн.

Військові забезпечуватимуться безоплатною кваліфікованою медичною допомогою у військово-медичних закладах охорони здоров’я.​

Військові служитимуть поруч із домівкою та захищатимуть свою малу Батьківщину та родину. В особливий період укомплектування частин здійснюватиметься військовослужбовцями за контрактом, за призовом особами офіцерського складу та територіальним резервом.

Вони обійматимуть офіцерські, старшинські, сержантські та солдатські посади. ​

Усім військовослужбовцям зберігатиметься місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності й у фізичних осіб-підприємців, у яких вони працювали на час призову.​

Крім того, на час дії особливого періоду в разі призову на військову службу виплата пенсії для армійців, які її отримували, не припиняється, а після звільнення зі служби — підлягає обов’язковому перерахунку.

​​Телефони, за якими мешканці Івано-Франківська можуть більше дізнатися про службу в бригаді територіальної оборони області, чи у батальйоні територіальної оборони міста:

черговий Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки – (0342) 75-46-43 (стаціонарний), (067) 371-01-42 (Київстар);командування батальйону – (098) 984-38-55 (Київстар), (066) 908-91-65 (Водафон);командування бригади – (063) 073-25-10 (Лайфсел).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *