Пт. Чер 14th, 2024

Наразі працівниками блоку превенції проведено понад 10 тисяч перевірок.

Йдеться про ринки, місця стихійної торгівлі, а також магазини і кіоски. За результатами перевірок задокументовано 161 факт незаконного зберігання та збуту підакцизної продукції, з яких 101 факт стосується алкогольної продукції, а 60 – тютюнової, інформує пресслужба поліції.

Також правоохоронцями виявлено і задокументовано 13 кримінальних правопорушень на території Івано-Франківської області (9 – за ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), 4 – за ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України).

В ході відпрацювань складено 148 адмінматеріалів, а саме: 89 фактів за ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) КУпАП та 59 – за ст. 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності) КУпАП.

Загальна сума вилученої продукції становить більше мільйона гривень.

Нагадаємо, з початку листопада поліцейські проводять масштабні відпрацювання нелегального ринку обігу підакцизної продукції на території всієї країни. Зокрема у місцях незаконного виготовлення, зберігання та реалізації підакцизної продукції.Коментує Ігор Влашин – начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *