Нд. Тра 19th, 2024

Правоохоронці Прикарпаття повідомили про підозру директору підприємства і державному реєстратору за завдану шкоду державі на понад 30 мільйонів гривень

Злочинну схему викрили співробітники Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області спільно з оперативниками Управління СБУ в Івано-Франківській області за процесуального керівництва прокуратури Івано-Франківської області, інформує пресслужба поліції.

Правоохоронці провели ряд слідчих дій, у результаті яких встановили, що директор одного із товариств з обмеженою відповідальністю та державний реєстратор однієї із сільських рад Тисменицького району у 2020 році здійснили реєстраційні дії, щоб одержати фактичний контроль за діяльністю підприємства та заволодіти його майном. Правопорушники здійснили незаконний перерозподіл часток статутного капіталу на свою користь.

Для цього приховано провели загальні збори без участі представників держпідприємства-засновника та ухвалили рішення про передачу приватній структурі контрольного пакету акцій.

У подальшому державний реєстратор вніс відповідні зміни до держреєстру. Відтак фігуранти позбавили державу 31 298 947 гривень.

Під час досудового розслідування за ініціативою правоохоронних органів скасовано реєстраційну дію та повернуто усю суму коштів державі.

Слідчі повідомили про підозру чоловікам у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. 3 ст. 362 ( Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) ч. 3 ст. 365-2 (Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги) Кримінального кодексу України.

Невдовзі суд обере підозрюваним запобіжний захід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *