Ср. Тра 29th, 2024

Сильний вітер, що панував над Прикарпаттям протягом минулої ночі, став причиною аварійних вимкнень у 4 районах області.

Найбільше знеструмлень погодні умов спричинили на Долинщині, Коломийщині, Косівщині та Яремчанщині, де частково без електропостачання знаходяться 6 населених пунктів, інформує пресслужба Прикарпатттяобленерго.

Також вимкнення зафіксовані у мережах 0,4 кВ. Перелік населених пунктів – у переліку внизу повідомлення.

Найпоширенішими причинами аварійних ситуацій є обриви на лініях через падіння гілок і дерев під час поривів вітру. Місця аварійних знеструмлень визначені, але доступ до них утруднений через вітер, який не вщухає.

У зв’язку із цим, спрогнозувати час ліквідації вимкнень складно, але бригади обитимуть усе від них залежне, щоб відновити електропостачання якнайшвидше.

АТ «Прикарпаттяобленерго» просить з розумінням поставитись до вимкнень.

Бригади забезпечені усім необхідним і посилено працюватимуть над відновленням електропостачання.

Оскільки вітер не вщухає – можливі нові знеструмлення, а вимкнення можуть зачепити багато районів, телефонні лінії кол-центру компанії можуть бути перенавантажені. Дізнатись про стан вимкнення можна на офіційному сайті компанії https://oe.if.ua, вибравши свій регіон на карті вимкнень.

Також оперативно дізнатись причину вимкнень можна у чат-боті обленерго у Viber за посиланням: https://cutt.ly/hRArBD0, де також можна подати заявку про відсутність світла.Зберігайте спокій та бережіть себе!

У негоду тримайтеся осторонь ліній електропередачі та підстанцій, у жодному разі не намагайтесь ліквідувати аварійну ситуацію самостійно! Це небезпечно для Вашого життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *