Чт. Лип 18th, 2024

Івано-Франківський міський суд визнав винним Басараба Віталія Володимировича за ч. 3 ст. 130 КУпАП.

У матеріалах справи зазначено, що ввечері 16 серпня 2021 року патрульні полісмени на перехресті вулиць Василіянок – Галицька зупинили за порушення ПДР автомобіль Mazda 3, пише КУРС.

За кермом був водій, який уже двічі протягом року притягався до відповідальності за водіння в стані сп’яніння. Цього разу патрульні запідозрили, що порушник може перебувати у стані наркотиного сп’яніння – зіниці не реагують на світло, неприродна блідість. Від проходження огляду на стан сп’яніння водій відмовився у присутності двох свідків.

У результаті на нього була склана постанова за ч. 3 ст. 130 КУпАП..На судове засідання водій двічі не з’явився. Клопотань про перенесення справи не подавав.

Суд, дослідивши матеріали справи та врахувавши постанови Івано-Франківського міського суду про притягнення водія до відповідальності за нетверезе водіння від 18 серпня 2020 року та 20 червня 2021 року, визнав його винним за ч. 3 ст. 130 КУпАП.

Правопорушнику призначено 51 000 грн штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років та з конфіскацією транспортного засобу, який є у приватній власності порушника.Постанова ще може бути оскаржена в апеляційному суді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *