Чт. Лип 18th, 2024

Державне бюро розслідувань повідомило про підозру працівнику оперативного відділу Коломийської виправної колонії, що на Івано-Франківщині, який систематично застосовував силу до засуджених.

Правоохоронець відповідав за оперативну ситуацію в колонії для запобігання можливим злочинам чи провокаціям. За даними слідства, він нерідко застосовував силу, аби дізнатись у засуджених ту чи іншу інформацію.

Про це повідомила пресслужба ДБР.

Зокрема, слідчі задокументували застосування сили та морального тиску щодо двох засуджених, яких фігурант намагався схилити до співпраці. Працівник колонії хотів отримати інформацію про те, як до колонії потрапляють наркотики.

Коли в’язні відмовилися співпрацювати, правоохоронець почав завдавати їм ударів у різні частини тіла, супроводжуючи це нецензурною лайкою та погрозами. Катування і приниження тривали кілька годин, кажуть у ДБР.

Посадовцю колонії повідомили про підозру у катуванні (ч. 3 ст. 127 ККУ). Йому загрожує до 12 років позбавлення волі. ДБР просить суд обрати підозрюваному запобіжний захід та відсторонити його від виконання обов’язків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *